Kim jesteśmy i czym się zaimujemy?

Możemy Wam zaoferować stroje postaci z bajek i filmów. Wszystkie są łatwo rozpoznawalne, przez co wprowadzają wspaniały nastrój na imprezie. Z ich pomocą można też reklamować się w sposób, który przyciągnie uwagę przechodniów.

Osoba nosząca kostium nie będzie mieć problemów z widocznością. Poza tym, stroje są tak zaprojektowane, aby przepuszczały jak najwięcej powietrza. To szczególnie ważne podczas akcji reklamowych, prowadzonych latem.

Stroje z naszej oferty są proste do założenia i nie utrudniają ruchów.

Gdzie jeszcze sprawdzą się chodzące maskotki ?

Na wszelkiego rodzaju eventach dla dzieci. Maluchy w każdym wieku ucieszą się z takich postaci jak myszka Miki, Olaf czy Minionki. Animator przebrany za żywą maskotkę może poprowadzić zabawy, dzięki czemu każde urodziny dziecka czy inna impreza będą udane. Każde dziecko ma frajdę, gdy może dotknąć postaci, którą dotąd widziało tylko na ekranie!

Nie tylko dzieci lubią dobrą zabawę

Żywa postać z bajki może być prawdziwą niespodzianką na wieczorze panieńskim czy imieninach. Każdy lubi się przecież od czasu do czasu przenieść do dzieciństwa!


Co mówią o nas inni

Skorzystałem z wypożyczenia maskotki Pies Patrol policjant. Jakośc wykonania i materiałów bez zarzutu, bardzo dobre,dopracowane szczegóły kostium, zdecydowanie wysoka jakość maskotki. Dzieci na imprezie urodzinowej były zachwycone. Do dyspozycji miałem ją więcej niż niż  24 godziny przed imprezą, przyszlą spakowana w karton przesyłką kurierską. Maskotkolandia zamówiła też kuriera po odbiór, wieć kłopot miałem z głowy. Kontakt z firmą bardzo dobry e-mailem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Zdecydowanie rekomenduję Maskotkolandię każdemu, kto chciałby wypożyczyć jedną z charakterystycznych  postaci. Dziekuję i pozdrawiam.-STUDIO TARO 

Z kim współpracujemy ?

Agencja eventowe

Kluby sportowe

Sieci sklepów

Instytucje użyteczności publicznej

Przedszkola i szkoły

Organizatorzy imprez

Hotel i ośrodki

Sale zabaw i wesołe miasteczka

Teatry i wystawcy przedstawień

Firmy i organizacje

Restauracje Wolontariat