EnglishGermanPolish

O nas

Maskotkolandia oferuje Państwu duży wybór kostiumów i strojów reklamowych – żywych chodzących maskotek w różnych rozmiarach. 

Facebook

Znajdź nas na facebooku

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Możemy Wam zaoferować stroje postaci z bajek i filmów. Wszystkie są łatwo rozpoznawalne, przez co wprowadzą wspaniały nastrój na imprezie. Z ich pomocą można też reklamować się w sposób, który przyciągnie uwagę przechodniów.

Osoba nosząca kostium nie będzie mieć problemów z widocznością. Poza tym, stroje są tak zaprojektowane, aby przepuszczały jak najwięcej powietrza. To szczególnie ważne podczas akcji reklamowych, prowadzonych latem.

Stroje z naszej oferty są proste do założenia i nie utrudniają ruchów.

Gdzie jeszcze sprawdzą się chodzące maskotki? Na wszelkiego rodzaju eventach dla dzieci. Maluchy w każdym wieku ucieszą się z takich postaci, jak Myszka Miki, Olaf czy Minionki. Animator przebrany za żywą, miękką maskotkę może poprowadzić zabawy, dzięki czemu każde urodziny dziecka czy inna impreza będą udane. Każde dziecko ma frajdę, gdy może dotknąć postaci, którą dotąd widziało tylko na ekranie.

Nie tylko dzieci lubią dobrą zabawę. Żywa postać z bajki może być prawdziwą niespodzianką na wieczorze panieńskim czy imieninach. Każdy lubi się przecież od czasu do czasu przenieść do dzieciństwa!

Rozmiary:
S (do 160 cm)
M (160 cm – 170cm)
L (170 cm – 185 cm) – rozmiar najbardziej uniwersalny 
XL (od 190 cm)

Z kim współpracujemy?

Agencje eventowe
Kluby sportowe
Sieci sklepów
Instytucje użyteczności publicznej
Przedszkola i szkoły
Organizatorzy imprez
Hotele i ośrodki
Sale zabaw i wesołe miasteczka
Teatry i wystawcy przedstawień
Firmy i organizacje
Restauracje
Wolontariat

Informacje dodatkowe:

Większość maskotek jest dostępna na magazynie na bieżąco. Prosimy o kontakt w celu upewnienia się co do dostępności maskotki, która Was interesuje.

Maskotki dostępne z magazynu wysyłamy w ciągu 24 godzin. Przy przedpłacie na konto, przesyłka to koszt jedynie 25 zł/szt. Przesyłka pobraniowa to 30 zł/szt.

Indywidualne zamówienia realizujemy w ciągu ok. 30 dni. Wystawiamy na życzenie faktury VAT.

Maskotki wysyłamy z Polski, więc nie dopłacacie za cło czy jakiekolwiek inne opłaty. Wpływa to też na szybkość realizacji zamówienia.

Ważne: Zwrot maskotki jest możliwy tylko w dniu jej odbioru od kuriera, po zgłoszeniu tego faktu telefonicznie.

Podejmujemy się także nietypowych zleceń. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji !!!